Радість

Учені розповіли, яка маленька деталь робить людину вдвічі щасливішою

Shutterstock

Аби відчути себе щасливим, достатньо витратити на цю процедуру 10 хв

Учені з Каліфорнійського університету дізналися, що здатне покращити самопочуття людини. Ця маленька деталь вас здивує. Про це пише MSN

Згідно з результатами дослідження, аби людина відчувала себе щасливішою,  достатньо слухати спів птахів. Цікаво, що це може бути навіть не "живий виступ", а звичайний аудіозапис. 

Це з'ясувалося за допомогою одного експерименту. Науковці заховали колонки на двох ділянках стежин. Кілька тижнів поспіль вони вмикали пташиний спів, а потім питали у туристів, які проходили повз, про їхні враження. 

"Ті, хто чув спів птахів, повідомили про внутрішнє відчуття добробуту та щастя частіше, ніж ті, хто гуляв без додаткового звукового супроводу", – коментують автори дослідження. 

За словами біолога Клінтона Френсіс, для відчутного результату було достатньо послухати 10 хвилин співу. 

Також вчені зазначили одну деталь – краще від усіх почувалися люди, яким здавалося, що на природних ділянках мешкає більше видів птахів, ніж на інших територіях. 

"Наші результати наголошують на необхідності того, аби менеджери парків знижували антропогенне шумове забруднення. Це не тільки зробить враження туристів яскравішим, але і зуміє принести користь дикій природі", – розповіла керівниця проєкту. 

Читайте також: Учені розповіли, скільки людині потрібно грошей для щастя. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ