Моллі Спок

У пошуках щастя: жінка втратила роботу через коронавірус і стала секс-тренеркою

Ladibible

Моллі Спок також захоплюється нудизмом, тож нова професія чудово вписалася у її світогляд

Жителька Нью-Йорка через пандемію коронавірусу втратила роботу. Згодом вона вирішила стати секс-тренеркою та знайшла своє щастя. Про це пише Ladbible.

32-річна Моллі Спок працювала офіціанткою у кафе, однак на початку пандемії втратила роботу, а разом з нею і джерело доходу. 

Стати секс-тренеркою жінка вирішила через її захоплення нудизмом. З дитинства, за словами Моллі, через високу чутливість шкіри вона не переносила деякі види тканин. 

Вперше Моллі завітала до будинку нудистів у 2009 році. З того часу вона сама захопилася нудизмом та навіть ходила в походи без одягу. 

"Я трохи нервувала, поки туди їхала. Але коли опинилася там і побачила, що ніхто не напружується, то відразу відчула себе, як вдома", – розповіла американка.

Після втрати роботи Моллі стала секс-тренеркою, викладає йогу та працює професійним обіймачем. За її словами, послуги з обіймів жінки допомагають подолати стрес. 

Раніше проповідниця покинула церкву і пішла зніматися в порно. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ