Родина шейха

Не життя, а кіносюжет: принцеса два роки зраджувала дубайському шейху зі своїм охоронцем, допоки шейх не дізнався

Daily Mail

Нині вона переховується у будинку вартістю 3 млрд грн

Йорданська принцеса Хайя бінт аль-Хусейн два роки зраджувала чоловіку зі своїм охоронцем з Британії, 37-річним Расселом Флауерсом. Для того, щоби втекти від гніву шейха, жінка виїхала з країни. Про це пише Daily Mail.

У 2004 році принцеса Хайя, якій тоді було 30 років, одружилася з мільярдером Дубая шейха Мохаммеда бін Рашида аль-Мактума. 33-річний охоронець Рассел Флауерс став її охоронцем у 2016 році. 

Тоді ж почався їхній роман. Принцеса дарувала охоронцю різні подарунки, зокрема, наручний годинник за 300 тисяч гривень, старовинну зброю, що коштувала понад мільйон гривень, та каблучку з печаткою, на якій було гравіуювання родинного герба Флауерса. 

Стосунки охоронця та принцеси Хайі тривали два роки. Також жінка заплатила за мовчання охоронця близько 40 мільйонів гривень. Крім Флауерса, аналогічну суму Хайя заплатила ще трьом охоронцям, які знали про роман. 

Дружина Флауерса з 2016 року підозрювала його у зраді. Вона помітила, що принцеса надсилає йому свої фотографії, зокрема, у купальнику. Крім цього, Флауерс швидко оновив свій гардероб, почав слідкувати за собою та займатися спортом. Ще одним доказом у зраді стало пакування презервативів, які жінка знайшла у його сумці. 

Влітку 2017 року Флауерс та його дружина розлучилися. Під час цього з'ясувалося, що він витратив на подарунки принцесі 580 тисяч гривень зі своєї кредитної карти. 

Водночас і шейх почав здогадуватися про подружню зраду. Принцеса Хайя почала хвилюватися за своє життя та втікла до Лондона разом з двома дітьми. Британський Вищий суд захистив жінку. Нині вона живе у маєтку вартістю у понад 3 мільярди гривень. 

Раніше свекор жорстко наїхав на відому українську блогерку. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ