Вікторія Німець

"Ось у такому л*йні живе переможниця конкурсу х*й знає чого": свекор жорстко наїхав на відому українську блогерку – відео 18+

viktoriya_nimets / Instagram

Увага! Чутливим людям відео краще не дивитися

Реальне життя часто відрізняється від інстаграмних фото. Популярна Instagram-блогерка з Ужгорода Вікторія Німець потрапила у скандал після того, як її свекор записав відео з будинку Вікторії і її чоловіка Руслана Лешанича.

Чоловік показав розкидані речі, брудну білизну, сміття і навіть фекалії. Протягом всього ролика свекор обурено коментує ситуацію, не соромлячись у міцних виразах.

"Ось у таких умовах живе моя невістка, красуня на весь світ. Переможниця конкурсу фотографій міс х*й знає чого... Це пі*дєц...", - заявив свекор 28-річної Вікторії.

Варто зазначити, що свекор звинувачує у безладі не лише Вікторію, а й свого сина: "Руки обом покривило!".

Це відео швидко розлетілася по соціальних мережах, ставши вірусним.

У 2014 році блогерка перемогла у конкурсі краси Miss Supranational Ukraine, а також отримала титул Miss Photo Princess World. Зараз на її Instagram підписані майже 25 тисяч людей.

Дівчина вже встигла відреагувати на відео і назвала це булінгом. Свій пост вона написала у Facebook.

Нагадаємо, нещодавно "Дивогляд" розповідав про оригінальний спосіб, який знайшла українка, щоб повернути колишньому подарунок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ