Студенти

Єльський університет виклав у вільний доступ свій найпопулярніший курс

Shutterstock

Лекції безкоштовно можна переглянути на платформі Coursera

Єльський університет виклав у відкритий доступ свій найпопулярніший онлайн-курс "Наука про добробут". Він навчає людей бути щасливішими у повсякденному житті. Про це пише Business Insider.

Авторка курсу Лорі Сантос презентувала його навесні 2018 року, і з того часу лекції "про щастя" прослухав кожен четвертий студент закладу. 

"На цей курс записалося 1182 студенти, тоді як зазвичай лекції відвідують близько 600 студентів. Коли ми дізналися про його успіх, то вирішили адаптувати лекції під Coursera, де він називається The Science of Well-Being", – повідомили в університеті. 

Тепер курс безкоштовно доступний для усіх охочих та охоплює такі теми: 

  • фальшиве сприйняття щастя
  • чому наші очікування не виправдовуються
  • як ми можемо подолати наші упередження 
  • що дійсно робить нас щасливими 
  • як застосовувати стратегії на практиці

"Тепер усі охочі можуть дізнатися про помилки у сприйнятті щастя, з'ясувати, чому очікування часто не виправдовуються та як можна подолати власні упередження", – розповідає Лорі Сантос. 

Студенти заповнюють дві анкети: одну – на початку, аби визначити поточний рівень щастя, і ще одну – наприкінці курсу, щоби побачити зміни. 

Раніше учені розповіли, скільки людині потрібно грошей для щастя. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ