Лабрадор Лось

Лабрадор став доктором наук у США

vtnews.vt.edu

Пес працює в університеті вже 6 років

8-річний лабрадор на ім'я Moose (Лось) отримав ступінь доктора ветеринарних наук Політехнічного університету Вірджинії. Про це повідомляє CNN.

Moose працює в університеті з 2014 року. За цей час він був присутній на 700 заходах, присвячених психічним розладам, і провів понад 7,5 тисяч консультацій. Разом із відвідуванням футбольних ігор та клубних заходів пес також допомагає студентам впоратися з тривогою, травмами та іншими проблемами психічного здоров'я.

Лабрадор Лось
Лабрадор Лось
Фото: vtnews.vt.edu

Як розповів журналістам власник собаки, ліцензований тренер Трент Девіс, тварини допомагають людям розслабитися, після чого вони легше йдуть на контакт із психологом.

Хоча лабрадор готовий допомагати в лікуванні людей, він сам зараз захворів – у собаки виявили рак і він проходить радіо-терапію. На щастя, тести показують позитивну динаміку в лікуванні.

Разом із Moose у команді працюють ще три собаки – Дерек, Карсон і Вагнер. Під час епідемії коронавірусу, коли студенти не мають можливості відвідувати сеанси, лабрадори надають консультації онлайн.

Лабрадор Лось
Лабрадор Лось
Фото: vtnews.vt.edu

Доктор Лось небагато чого може заробити зі своїм дипломом, однак він радий тому, що отримає ласощі, зможе поплавати у басейні і вдосталь погратися у перетягування канату.

Нещодавно 5.UA розповідав про іншого незвичайного пса, який доглядає за осиротілими оленятами як справжній батько.

Дивіться фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ