Морська еротика: як займаються сексом тварини під водою

Ви коли-небудь думали над тим, як розмножуються підводні мешканці?

Виявляється, що це дуже непростий процес, який вимагає від учасників умінь і винахідливості. Про це пише National Geographic.

Перший виклик для підводного спарювання - це просто вирівняти тіла і знайти зручну позицію. За словами Дари Орбах із Університету Далхоузі в Новій Шотландії, на відміну від суходолу, де існують фізичні бар’єри, під водою немає точок опори. І оскільки китоподібні - дельфіни, кити та морські свині - не мають придатків, щоб утримувати один одного на місці, положення тіла та кут нахилу дуже важливі.

Спарювання у позиції живіт до живота може дати можливість самцям підштовхувати самок вгору, використовуючи поверхню води як бар’єр. Якщо обидва спрямовані в одному напрямку, "він буде рухати своїм пенісом по її тілу", - говорить Патрісія Бреннан, біолог-еволюціоніст з університету Маунт Голіок.

Учені виявили, що деякі види дельфінів мають піхви з численними складками, що може зіграти певну роль у вирішенні питання про те, чи сперма самців потрапляє до яйцеклітини, чи йде в сліпе заглиблення.

Тому вдале запліднення вимагає від самця неймовірного самоконтролю. Пеніс дельфінів фіброеластичний, тобто він чудово протистоїть тиску води і дозволяє самцеві зробити все швидко — за лічені хвилин. Це важливий фактор, враховуючи, що дельфінам треба спливати на поверхню, щоб дихати.

У китів все відбувається приблизно так само, як і в дельфінів. А от у акул є свої особливості.

Акули-самці внутрішньо запліднюють самок одним із двох своїх органів переносу сперми, які називаються клаперами. Спочатку, однак, їм потрібно "підкорити" самку.

Щоб зафіксувати свою позицію, акули можуть використовувати зуби. Самці кусають самиць за бічний плавець і утримують їх протягом процесу статевого акту.

Щоб дихати, акулам треба постійно рухатися, адже їхні зябра мають омиватися водою. Тому для спарювання вони обирають місця з течією.

У морських черепах є великий панцир, який створює ще один справжній виклик для спарювання. У рептилій розмноження здійснюється через клоаку. Пеніс самця з'являється з його клоаки і проникає під панцир самиці.

Черепахи
Черепахи
Фото: National Geographic

Для черепах це часто не приватна справа. Інші самці теж не проти приєднатися і зайняти місце щасливчика. Для цього у них на передніх ластах є спеціальні кігті, які вони використовують для того, щоб зачепитися за панцир самки.

Але є тварини, для яких секс під водою простіший, ніж на суші. Важкі і неповороткі гіпопотами можуть значно зменшити свою масу завдяки підйомній силі води. На суші дорослий гіпопотам може важити до 1500 кг. Самиці також народжують у воді — це добряче допомагає, враховуючи, що новонароджені малюки важать до 50 кг.

Читайте також: Учені визначили, як час доби для заняття сексом впливає на довголіття чоловіків

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше