Apple

Apple назвала свої найпопулярніші додатки за 2020 рік – серед них є і український

Shutterstock

Компанія виокремила найпопулярніші програми, які встановлювали на iPhone, iPad та Apple Watch

Компанія Apple не оминула загального тренду і також підбила підсумки 2020 року, проаналізувавши попит на додатки у своєму магазині AppStore. Про це пише 9to5mac.com. 

За даними видання, найкращим застосунком для iPhone виявилася програма Wakeout! Цей додаток допомагає тренуватися вдома завдяки простим та ефективним вправам. 

Грою року стала Genshin Impact – анімешна фентезі-гра від китайської компанії miHoYo.

Найпопулярнішим додатком на iPad став сервіс для відеодзвінків Zoom. Дана програма очолила усі рейтинги ще на початку пандемії коронавірусу. Водночас грою року для iPad стала Legends of Runeterra – ще одна фентезі-гра з картковими битвами. 

Окремо компанія Apple назвала найпопулярніший додаток для смарт-годинника Apple Watch. Ним виявився Endel – додаток зі звуками для сну та відпочинку. 

Також у списку найкращих додатків опинився і застосунок, створений українцями, Reface. За його допомогою користувач може перенести обличчя особи на тіло іншої людини. Таку функцію можна застосувати як у фото, так і на відео. 

Раніше український додаток Reface випередив TikTok та Netflix за популярністю. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ