Смартфон

Як економити заряд акумулятора на вашому смартфоні: корисні поради

Depositphotos

Часто телефон вимикається у найбільшу невдалу мить – у нас є вирішення

Володимир Гриценко, експерт платформи "Цифровий громадянин", розповів, як правильно заряджати телефон та зберегти надовго його заряд акумулятора. Про це пише GSMinfo

Експерт радить телефонувати за допомогою Wi-Fi. Для цього, за його словами, потрібно активувати необхідну опцію на телефоні: на Android – "Дзвінки через Wi-Fi", на IOS – "Виклики через Wi-Fi". 
"Так якість зв’язку буде краще, а витрата енергії менше", – зауважив Гриценко.

Крім цього, Володимир радить відключати автояскравіть екрану та використовувати темні шпалери на смартфоні. Завдяки цьому телефон споживатиме менше енергії та зможе довше тримати зарядку. 

Також фахівець додав ще кілька порад, що допоможуть вашому гаджету дожити до вечора. Зокрема, Володимир радить вимкнути 4G, відключити автоматичну синхронізацію додатків, відключити від смартфона смарт-годинник та фітнес-трекери. Також варто вимкнути вібрацію, що також додатково навантажує батарею. 

Раніше "Дивогляд" розповів, які додатки "вбивають" ваш смартфон. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ