Автомобіль, смартфон

Експерти розповіли, як знайти загублений смартфон без його геолокації

Depositphotos

Це не так просто, але можливо

Експерти розповіли, як знайти місце розташування смартфона без використання GPS. Про це пише GSMinfo

Відтак, експерти зазначили, що смартфони на базі IOS і Android мають функцію "знайти телефон". Якщо ви втратили телефон, ви можете встановити його геолокацію через зареєстрований Google або ICloud-акаунт. Однак навіть якщо геопозиція відключена, виявити локацію все одно можливо. 

"При використанні в мобільних пристроях сім-карти відбувається автоматичне підключення до прилеглої вежі. Можна легко визначити місце розташування абонента, використовуючи інформацію про рівень стільникового сигналу між його телефоном і цієї вежею," – зазначають експерти.

Однак точність методу невисока, оскільки дані про сигнал та вежу має тільки провайдер. Зазвичай він надає цю інформацію тільки за запитом від правоохоронних органів. Саме тому, якщо ви втратили смартфон, краще одразу звертатися до поліції. У заяві необхідно зазначити IMEI-код смартфону – це допоможе знайти пристрій, навіть якщо геолокацію вимкнено, а сім-карту замінено. 

Експерти також радять звернути увагу на геотеги під фото і відео в соціальних мережах.

Раніше "Дивогляд" розповів, як за українцями можуть стежити через смартфон. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ