Хакер

Як за українцями можуть стежити через смартфон – відповідь експерта

Shutterstock

За його словами, зробити це надзвичайно просто

Головний розробник мобільного програмного забезпечення компанії Slaxico Ігор Толуб’як розказав, як можна стежити за людиною через смартфон. Про це пише GSMinfo

За словами експерта, для стеження за українцями не потрібно мати спеціалізовані знання. Для цього достатньо розділити способи на легальні та нелегальні. Наприклад, батьки можуть вмикати функцію "Батьківський контроль", аби слідкувати за дитиною 

Однак, за словами Толуб'яка, такі додатки є нелегальним варіантом для стеження, оскільки контроль зазвичай відбувається без відома жертви. 

Також він додав, що смартфон здатен багато розповісти про захоплення людини, смаки, місця відпочинку та відвідування різних локацій. 

 "Питання тільки в тому, хто саме володіє цією інформацією»", – зазначи він.

Також Толуб'як висловився і щодо безпеки таргетованої реклами, яку користувач отримує, базуючись на його власних уподобаннях. Водночас небезпеку, за словами експерта, можуть становити віруси, які користувач випадково завантажує на телефон під виглядом нешкідливої програми. 

Ігор Толуб'як зазначає, що завдяки дозволу користувача на оброблення персональних даних програми можуть викрадати платіжну інформацію та використовуватися як шпигунські. 

Раніше Дивогляд розповів, які додатки "вбивають" ваш смартфон. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ