WhatsApp

Із 1 січня популярний месенджер припинить свою роботу на деяких моделях смартфонів

Depositphotos

Ви не зможете ним користуватися, якщо не виконаєте певні умови

Починаючи з 1 січня 2021 року не всі зможуть користуватися популярним месенджером WhatsApp. Він не буде працювати на деяких моделях iPhone і Android, повідомляє Mirror.

Мова йде про телефоны, які виходили понад вісім років тому і не мають оновлень операційної системи iOS 8, Android 4.0.3.

Якщо у власників таких смартфонів не буде можливості оновити системи, фахівці радять створити резервні копії чатів з месенджера, оскільки потім їх можна буде відновити на інших пристроях. WhatsApp повністю не буде працювати на iPhone 4, та інших старих моделях.

Експерти наголосили, що користувачі iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5c, iPhone 6 і iPhone 6S повинні оновити операційні системи, до 9 версії, щоб продовжити користуватися месенджером.

Для операційної системи Android 4.0.3, яка з'явилася в кінці 2011 року, WhatsApp також буде недоступний. Її встановлювали на всі смартфони, починаючи другої половини 2012 року.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Facebook запустив у Європі спеціальний додаток для знайомств

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ