Facebook

Facebook запустив сервіс для романтичних знайомств

Shutterstock

Він доступний вже в 32 країнах, проте наразі в Україні застосунок не представлений

21 жовтня компанія Facebook запустила на теренах Європи спеціальний додаток для знайомств. Він мав стартувати ще в лютому. Про це пише The Verge.

Запуск додатка відбувся одночасно в 32 країнах Європи. України поки що у списку нема. 

Застосунок пропонує користувачам однакові можливості, як і в США, де він став доступний ще з вересня 2019 року. Додаток Facebook Dating аналізує всі профілі у соцмережі та створює пари на основі спільних інтересів, груп та подій. Застосунок у багатьох аспектах роботи аналогічний до популярного сервісу знайомств Tinder. 

Будь-який користувач Facebook може приєднатися до цього нового додатка, створивши свій власний профіль і визначивши список людей на основі спільних інтересів і переваг.

У компанії зазначили, що користувачі можуть бути спокійними щодо конфіденційності своїх даних під час використання продукту. 

Зазначається, що сервісом вже користуються жителі 20 інших країн, де з вересня в цілому зафіксовано понад 1,5 млрд парних збігів.

Раніше Facebook заборонив рекламу цибулі, бо та здалась їм надто сексуальною. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ