Bridget-Flint Chapman

Три секрети успіху: вчителька розповіла, як зменшила свою талію на 40 см під час карантину

Bridget-Flint Chapman

Вражаючого результату жінка досягла всього за 9 тижнів

39-річна шкільна вчителька з Австралії поділилася своїм секретом схуднення. За час карантину жінці вдалося зменшити свою талію на цілих 40 см. Про це пише Daily Mail.

Бріджет-Флінт Чепмен розповіла, що у неї завжди були проблеми із зайвою вагою. У робочі дні вона намагалася дотримуватися здорового харчування, проте у вихідні дозволяла собі занадто багато шкідливої їжі і переїдала.

Однак врешті австралійка вирішила взятися за себе, щоб стати кращою матір’ю для своїх дочок. Вона почала дотримуватися спеціальної програми схуднення і замінила звичні страви фруктовими і овочевими смузі. І вже через 9 тижнів Чепмен побачила результат — її талія зменшилась на цілих 40 см.

Жінка радить не ускладнювати процес схуднення тим, хто прагне скинути зайву вагу: пити більше води, їсти менше снеків і робити вправи.

Австралійка позбулася від зайвих сантиметрів на талії, після чого сконцентрувалася на роботі над м’язами. Кожного ранку вона почала займатися спортом: бігати, виконувати інтервальні тренування високої інтенсивності або робити комплекс на розтяжку м'язів. Вихідні вона намагалася проводити більш активно, наприклад, вибиратися на довгі пробіжки або грати в нетбол.

Чепмен регулярно вимірює свої форми і фотографує своє відображення в дзеркалі, щоб стежити за прогресом. При цьому вона вирішила не звертати уваги на зміни у вазі. Адже, попри суттєві зміни у об’ємах талії та стегон, вага жінки збільшилась на 2 кг — та це вже був не жир, а чисті м’язи.

"Я вважаю, що нам всім потрібно викинути ваги і перестати покладатися на ці цифри, щоб досягти успіху в схудненні", - зазначає вона.

Раніше експерти назвали ідеальний сніданок для тих, хто хоче схуднути.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ