Брок Керроу

Американець схуд на 114 кг і почав нове життя – фото

Daily Mail

Після смерті матері Брок почав активно заїдати стрес

Після смерті матері американець розповнів до 238 кілограмів та хотів накласти на себе руки, допоки не змінив своє життя. Про це розповідає Daily Mail.

Мешканець містечка Пемброк-Пайнс, штат Флорида, 36-річний Брок Керроу втратив матір та почав заїдати стрес.Чоловік звинуватив себе у смерті мами через алкоголізм. 

За кілька місяців Кероу розповнів до 238 кілограмів. Чоловік зрозумів, що має кілька варіантів: їсти, допоки не помре, покінчити із собою або привести життя до ладу. Американець випробував на собі різноманітні дієти та знайшов персонального тренера. 

Брок Керроу_1
Брок Керроу_1
Фото: Daily Mail

Багато спеціалістів відмовлялися займатися з 238-кілограмовим чоловіком. В результаті Керроу вирішив скористатися гастропластикою, а після операції почав займатися спортом. За літо він скинув 45 кілограмів, а потім почав займатися сім разів на тиждень та пішов на заняття із джиу-джитсу.

Брок Керроу_2
Брок Керроу_2
Фото: Daily Mail

 

Операція відбулася у квітні 2017 року. Відтоді Перроу позбувся 114 кілограмів. Він скоригував свій раціон харчування, проте дозволяє собі французькі тости на сніданок, піцу на тонкому тісті та морозиво, якщо хочеться солодкого. 

Тепер Брок Керроу мріє отримати нову посаду в місцевому відділенні поліції.

Раніше американка випадково схудла на 9 кілограмів і поділилася секретом в мережі. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ