Дана Макмахан

Американка випадково схудла на 9 кг і поділилася секретом у мережі

NBCNews

Жінка не сиділа на дієті та не займалася спортом

Мешканка США зуміла схуднути під час карантину без зайвих зусиль та поділилася своєю історією. Про це повідомляє канал NBC

Дана Макмахан зі штату Кентуккі скинула дев'ять кілограмів від початку пандемії. Однак жінка не дотримувалася дієти і не займалася спортом. 

Від початку у Дани зник апетит, і вона почала пропускати сніданки та обіди. За деякий час вона помітила, що її одяг став на неї великим. 

Американка зрозуміла, що харчувалася за принципом інтервального голодування. Жінка почала свідомо дотримуватися його головних правил і за два місяці втратила ще 6 кілограмів. Згодом Макмахан почала їсти більше, однак позбулася ще 3 кілограмів. 

Жінка зазначає, що коли у неї був час, вона їла дуже багато. При цьому американка уникала напівфабрикатів та продуктів з пшоняної муки. Якщо ж Дана вмирала з голоду, вона відкладала голодування на наступний день. 

Раніше британець схуд на 133 кілограми та почав нове життя. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ