Американець, який схуднув

За кілька років чоловік позбувся 100 кг і поділився своєю історією схуднення у мережі

Daily Mail

Кедрік Барретт страждав від зайвої ваги з дев'яти років

Мешканець американського містечка Атланта, штат Джорджія, розкрив перевірений спосіб, як позбутися 100 кілограмів. Про це пише Daily Mail.

46-річний батько трьох дітей Кедрік Барретт з дев'яти років був хворий на ожиріння. З цієї ж причини над ним знущалися однолітки. У більш дорослому віці він активно займався баскетболом і футболом, проте вага чоловіка не зменшувалася через неправильне харчування. Він споживав забагато нездорової їжі – шоколад, чипси та піцу, пив забагато газованої води. Згодом він розтовстів до 209 кілограмів. 

Через зайву вагу багатодітний батько страждав від апное – короткочасної зупинки дихання під час сну. Він переймався, що одного разу через ожиріння може не проснутися. Саме це і стало причиною для початку його схуднення. 

Американець, який схуднув
Американець, який схуднув
Фото: Daily Mail

У квітні 2019 року Барретт переніс гастропластику. Він зменшив шлунок на 85$ і схуднув до 109 кілограмів. Згодом він вилікувався від апное і почав активно проводити час з дітьми. 

"Мені знадобилося багато років, аби усвідомити, що я позбавляю себе та свою родину кращого життя", – розповів чоловік. 

Американець, який схуднув
Американець, який схуднув
Фото: Daily Mail

Після операції Барретт зайнявся спортом. Він почав регулярно бігати, кататися на велосипеді та гуляти з родиною в горах. 

Раніше американець схуд на 114 кг і почав нове життя. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ