Марк Цукерберг на серфі

"Цукерберг – рептилоїд": мільярдер занадто намастився сонцезахисним кремом і став новим мемом

MEGA

Про позаземне походження підприємця жартують уже кілька років

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг, четвертий у рейтингу найбагатших людей світу, знову нагадав користувачам соцмереж, що він "рептилоїд". Про це пише New York Post.

Коли Цукерберг відпочивав на Гаваях і катався на електричному серфборді, його випадково сфотографували очевидці. І це могло б бути звичайне фото, якби не одна деталь – обличчя мільярдера було густо намащене сонцезахисним кремом і було білосніжним, через що його порівняли із Джокером.

У мережі також одразу пригадали старі меми про Цукерберга-рептилоїда і зазначили, що таким чином "ящір" хоче приховати свій справжній зеленавий колір обличчя. Реакцію також викликала незвичайна поза Цукерберга.

"Усі конспірологічні теорії – маячня, крім цієї про Марка Цукерберга. Безумовно правда, що він – ящірка. Ніхто не зможе переконати мене, що він – людина. Це реально якийсь прибулець", – написав користувач Twitter TalkingMusicCat.

Інший користувач пожартував щодо великого розміру сідниць мільярдера. За його словами, насправді в плавальних шортах Цукерберга "захований хвіст ящірки". Меми про Цукерберга-рептилоїда ширяться інтернетом уже кілька років.

Так, у 2017 році всіх розсмішила манера бізнесмена жувати.

Цукерберг - рептилоїд
Цукерберг - рептилоїд
Фото: скріншот

Фотограф: Просто їж як людина.

Марк: Ось так?

Фотограф: Ні.

А через фото у незвичайно широких штанах, жартували, що у Цукерберга просто коліна гнуться в іншу сторону і він ("ящір") хоче це приховати за одягом.

У 2016 році на одній із конференцій Марка Цукерберга прямо запитали, чи вважає він себе людиноподібною рептилією. Тоді підприємець відповів негативно, але користувачів мережі це не заспокоїло, бо всім здалося, що Цукерберг рознервувався, коли відповідав.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ