Телеграм

У 2021 році Telegram отримає "ненав'язливу монетизацію": що зміниться

5.ua

Засновник додатка Павло Дуров обіцяє, що це не завадить обміну повідомленнями

Популярний месенджер Telegram у 2021 році отримає "ненав'язливу" монетизацію. Усі наявні функції залишаться безкоштовними, однак компанія планує розширити рекламні можливості. Про це розповів засновник Telegram Павло Дуров.

Засновник обіцяє, що для звичайних користувачів Telegram "залишиться безкоштовним назавжди". 

Компанія запропонує унікальну рекламну платформу для каналів, що "забезпечить користувачам комфорт та надійність". Нині користувачі вже бачать рекламу, однак вона більше "схожа на звичайні повідомлення". 

Водночас усі сервіси, пов'язані з обміном повідомленнями, будуть без реклами. За словами Дурова, "реклама в особистих і групових чатах неприйнятна, спілкування між людьми не має перериватися на рекламу".

Також зазначають, що монетизація Telegram буде корисною не тільки для компанії, а й для самих користувачів. 

"Якщо популярні канали будуть монетизуватися через рекламну платформу, власники цих каналів отримають безкоштовний трафік, пропорційний їхньому охопленню. Якщо, крім безкоштовних стікерів, з'являться платні з розширеними можливостями, художники цих стікерів також отримають частину доходу", – написав Дуров.

Нагадаємо, YouTube створив "нескінченний" кліп, який доведеться дивитися дуже довго. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ