Tinder

Пандемічні оновлення: у Tinder з'явилася функція відеодзвінків

Shutterstock

Завдяки цьому у партнерів нема необхідності зустрічатися особисто

У популярного додатка Tinder запустили функцію відеодзвінків Face to Face. Раніше вона вже була доступна у 13 країнах, однак зараз нею може скористуватися юзер з кожного куточку світу. Про це пише Еngadget.

Розробники наголошують, що така функція буде корисною під час пандемії. Вона дозволяє спілкуватися з партнером безпосередньо у Tinder без необхідності особистої зустрічі. 

"Така послуга також може бути пов'язана з ризиком, як можуть собі уявити ті, хто коли-небудь користувався Tinder. З цією метою він має функції, які забезпечують контроль, віддаючи пріоритет безпеці", – розповіли у компанії Tinder. 

Така функція буде працювати аналогічно до роботи чатів. Користувачі зможуть почати спілкування, якщо обидва учасники вподобали одне одного. Для того, щоби скористатися Face to Face, потрібно просто натиснути на значок відео. Ваш потенційний партнер не знатиме про ваші вподобання, якщо не зробить аналогічних дій. Якщо ви не хочете вести відеочат, ви можете в будь-який момент вимкнути його.

Однак Tinder наголошує, що, попри всі заходи безпеки, компанія не зможе запобігти будь-яким переслідуванням або іншим неприємним інцидентам, які можуть трапитися під час відеоспілкування. 

Наразі послуга доступна в США та Великобританії, а також Бразилії, Австралії, Іспанії, Італії, Франції, В’єтнамі, Індонезії, Кореї, Тайвані, Таїланді, Перу та Чилі.

Раніше в Україні запустили додаток, що дає змогу бути поруч із близькими. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ