Меган Маркл

"Переймаюся за людей": Меган Маркл порівняла соцмережі з наркотиками

http://people.com

Після цього герцогиню звинуватили у плагіаті слів з фільму "Соціальна дилема"

Меган Маркл взяла участь у Віртуальному саміті найвпливовіших жінок наступного покоління, який організовує видання Fortune. Більшу частину свого виступу жінка присвятила загрозі соцмереж. Про це пише Daily Mail.

Маркл порівняла користувачів, які проводять багато часу у мережі, з наркоманами та зазначила, що вона "дуже переймається за людей, для яких онлайн став частиною повсякдення". 

Меган зізналася, що сама давно не заходила у соціальні мережі. За словами герцогині, акаунт Sussexroyal в Instagram вела команда помічників, а сама Маркл нічого не публікувала. 
 
Раніше, за словами Меган, до заміжжя вона проводила багато часу в мережі. У 2018 році її Instagram налічував близько 1,9 млн підписників. Вона також використовувала Twitter та Facebook і вела блог про стиль життя The Tig. 
"Я вирішила, що у мене більше не буде власного акаунта. Я не знаю, що коїться у соцмережах, і мені здається, що такий підхід мені дуже допомагає в житті. Думаю, люди не розуміють, наскільки згубним є вплив соцмереж", – розповіла вона. 
Як зазначили користувачі, слова Маркл схожі на висновки фільму "Соціальна дилема", який раніше активно обговорювали в мережі. 
 
Раніше принц Гаррі і Меган Маркл уклали угоду з Netflix. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ