Меган Маркл

Меган Маркл натякнула, чому вирішила покинути королівську родину

Скріншот відео

Дружина принца Гаррі закликала тиснути на тих, хто має вплив і силу в суспільстві

Герцогина Сассекська Меган Маркл натякнула, чому вони з чоловіком покинули королівську сім’ю та переїхали жити до США. Про це пише Daily Star.

38-річна дружина принца Гаррі записала відео для онлайн-саміту Girl Up під егідою ООН. "Ваша інтуїція скаже вам, що правильно і неправильно. Що справедливо, а що - ні. Найскладніше - це виявилося найскладнішим для мене - підкріплювати свої переконання діями", - розповіла Маркл і додала, що важливо відстоювати свої права.

"Негативні висловлювання будуть завжди, і ці висловлювання можуть здаватися надмірно гучними. Часом вони навіть здатні заподіяти вам біль. Але ви можете використовувати внутрішній голос, щоб придушити зовнішній шум. Тому що це саме він - всього лише шум. Ваш голос говорить правду. Він висловлює надію. Ваш голос може і повинен бути набагато голоснішим", - заявила герцогиня Сассекська, спираючись на свій досвід.

Деякі журналісти, зокрема, із таблоїда The Sun, сприйняли цей виступ як критику королеви Великобританії Єлизавети II.

В ході 10-хвилинного відеозвернення Маркл закликала тиснути на тих, хто має вплив і силу в суспільстві. На її думку, "могутні люди не будуть слухати доти, поки не зрозуміють, що у них немає іншого виходу". 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

За даними джерел в палаці, королівська родина не була поінформована про виступ Меган Маркл, однак згодом скорочена версія відео з’явилося на офіційному You-Tube каналі королівської родини.

У серпні має вийти друком біографічна книга Меган Маркл, у якій вона викладе свою точку зору на події, які відбуваються в королівській родині. 

Нагадаємо, із 1 квітня принц Гаррі і Меган Маркл перестали виконувати обов'язки членів британської королівської сім'ї. Щоб отримати право переїхати в США, працювати і займатися власним бізнесом, їм довелося відмовитися від звернення "Ваша королівська Високість", державного фінансування і торгової марки Sussex Royal. Зараз вони живуть у Лос-Анджелесі в особняку за 20 мільйонів фунтів стерлінгів і нібито лише на охорону витрачають щодня 7 тисяч фунтів стерлінгів.

Раніше журналісти розповіли, що через Меган Маркл відносини між принцами Гаррі і Вільямом значно погіршилися. І після переїзду із палацу життя Гаррі перетворилося на "нічний жах".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ