8 історій про побачення з Tinder, які змусять вас його видалити

Нещодавно американський сайт BuzzFeed оприлюднив серію дописів користувачів про їхні дивні, цікаві та часом неочікувані побачення з користувачами Tinder. Обережно, після деяких можна не помітити, як рука власноруч видалить додаток із вашого смартфону

У кожного в певний момент побачення щось йшло зовсім не за планом. Інколи вони бувають дійсно непередбачуваними. Як, наприклад, у цих героїв. 

"Я був на побаченні з дівчиною, коли до нас підійшов незнайомець та запросив її на випускний. І знаєте, що? Вона погодилась...", – Spn42.

І навіть ще більш дивні.

"У перший рік, коли я почала жити в Китаї, я прийшла на сліпе побачення зі старшим від мене чоловіком, який був вдівцем. Однак, крім нього, на побачення прийшли ще і його сестра з чоловіком, а також сестра вмерлої дружини. Отож вони всі разом дивилися на мене протягом вечері", – smogmonster.

Face Palm
Face Palm
Фото: disney.com

Часом вони мотивують зав'язати з побаченнями на тривалий час. 

"На першому побаченні хлопець дуже напився та замарудив свої штани. Він був занадто п'яний, аби їхати додому вночі, тож я вклала його в себе на дивані, а штани поклала до пральної машинки, а потім сушарки. Він пішов дуже рано, десь о 5:00, а потім подзвонив мені та поскаржився, що його одяг недостатньо сухий. Ось чому я не ходжу на побачення часто", – thinkofthestory.

Деякі користувачі Tinder вирізняються своєю ексцентричністю вже з перших хвилин. 

"Просто зараз я на побаченні. Однак цей хлопець спить. Перед тим, як заснути, він пояснив мені, що дуже вразливий до різноманітних привидів та демонів, а також вважає, що раніше був опанований ними. Дуже щаслива, що більше ніколи його не побачу", – s490f824de.

А хтось просто дуже самовпевнений. 

"Коли я навчалась у юридичному коледжі, я пішла на побачення з хлопцем, який не знав, хто такі присяжні. Я більше не писала йому після цього. За кілька тижнів він надіслав мені посилання на YouTube, де він грав на гітарі", – samanthae4ef54d0a6.

Час від часу трапляються і дуже невиховані користувачі Tinder.

"Я пішла в боулінг із хлопцем. Після того, як ми зіграли кілька разів, ми сіли спілкуватися та їсти начос за стіл. За кілька хвилин він витягнув свій телефон та почав "свайпати" інших дівчат у Tinder просто переді мною", – alexfromjupiter.

Ілон Маск
Ілон Маск
Фото: znaj.ua

Рідше, але все ж таки трапляються й екстремальні випадки завдяки соцмережі для пошуку кохання.

"Це мало бути швидке побачення, але за 20 хвилин я зламала кісточку на нозі у трьох місцях. Коли хлопець покликав на допомогу, за нами прилетів вертоліт, де ми, власне, і завершили наше побачення. Досі нічого такого в моєму житті не було", – meganbordley.

Гелікоптер
Гелікоптер
Фото: Pixabay

Інколи хлопці з Tinder вражають своєю стійкою логікою.

"На побаченні хлопець-веган прочитав мені лекцію щодо важливості моркви у повсякденному житті, а потім дістав свою шкіряну куртку. Коли я запитала його стосовно цього, він відповів, що то не рахується, адже йому ця куртка дуже подобається", – lacers84.

Як повідомляв 5.UA раніше, побачення із Кіану Рівзом виставили на аукціон

 

 

 

 

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше