Адель

Заохочення секс-туризму та дискримінація: співачка Адель потрапила до скандалу – відео

прінт-скрін з відео

Зірка повернулася на телебачення після 12-річної перерви

Після довгоочікуваного повернення Адель на телебачення зірка наразилася на шквал  критики через невдалий жарт у комедійному шоу "Суботнього вечора" у прямому ефірі. Про це пише CNN.

Разом з колегами зі скетчу Кейт Маккіннон та Гайді Гарднер її звинуватили у знущаннях та заохоченні секс-туризму в Африці. 

Адель, Маккіннон та Гарднер грали в епізоді шоу розлучених жінок, які рекомендують відвідати Африку заради її природи, унікальної культури, "човнів племені" і "масивного бамбука". 

Водночас на задньому плані чорношкірі чоловіки водили по пляжу білих жінок та носили їх на руках. Хоча у YouTube ролик зібрав понад 40 тисяч лайків, у соціальних мережах скетч звинуватили у поширенні стереотипів, заохоченні секс-туризму та фетишизації африканських чоловіків.

"Якщо ви хочете торкнутися цієї теми, потрібно бути трохи розумнішими і тоншими, або не чіпайте її взагалі", – зазначив ведучий MTV Дометій Понго.
Раніше співачку Адель помітили у костюмі від української дизайнерки. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ