Донька Емілі

Дворічна донька випадково розіслала фото голої матері її колегам через Snapchat

Daily Mail

Мати дала дитині телефон, аби швидко перевдягнутися

Мешканка американського штату Огайо дала своїй дворічній доньці телефон, аби розважити її, поки та сушила волосся та перевдягалася. Граючись, дитина кілька разів сфотографувала голу мати та випадково розіслала знімки її знайомим через Snapchat. Про це пише Daily Mail.

Про витівки доньки 30-річна Емілі Шмітт дізналася після того, як один з її колег надіслав їй вдячність за фото. Пізніше виявилося, що дворічна Карсін розіслала кілька знімків близько 15 знайомим Емілі. Серед них були її університетські друзі, а також колишні клієнти та колеги-жінки з агенції з нерухомості. 

"Я ледь не згоріла від сорому. Думаю, я майже вмерла на хвилину та ожила, аби пояснити людям, що трапилося", – розповіла Шмітт. 

Багатодітна мати, в якої, крім Кармін, ще є троє дітей, одразу вибачилася за надіслані знімки.

"Я працюю в агенції своїх батьків. Коли я на наступний день прийшла до офісу, мій тато заявив, що я порнозірка", – згадала жінка. 

Вона також зазначила, що всі зрештою поставилися з гумором до цієї історії. Хтось посміявся, а хтось навіть поспівчував та розповів про схожі ситуації у своєму житті. 

Раніше прем’єрку Фінляндії засудили за фото у піджаку на голе тіло. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ