Кріс Еванс, Капітан Америка

Капітан Америка випадково опублікував фото пеніса і став героєм мемів

film.ru

Фото було дуже швидко видалене, але інтернет, звичайно ж, такого не забуває

Американський актор Кріс Еванс, який прославився завдяки ролі Капітана Америки у фільмах Marvel, випадково опублікував фото статевого члена у сторіс в Instagram. Про це пише Idependent.

Фото було дуже швидко видалене, але інтернет, звичайно ж, такого не забуває.

Еванс виклав запис з екрана свого телефону про те, як його родина грає в шаради. А після закінчення відео на кілька секунд відкрився фотоальбом актора. І серед звичайних буденних фото фанати помітили дікпік.

Кріс Еванс дікпік
Кріс Еванс дікпік
Фото: Фото із відкритих джерел

Актор швидко видалив публікацію, але підписники встигли зробити скріншоти відвертого знімка. Еванс моментально став героєм мемів, а його ім’я стало одним із головних трендів у Twitter.

"Ніхто:

Кріс Еванс: "

"Кріс Еванс знайшов того, хто запостив його оголене фото"

Як повідомляє CNN, актор кілька днів зберігав мовчання, однак згодом зумів викрутитися з незручної ситуації і прокоментував інцидент.

"Тепер, коли я привернув вашу увагу ... Проголосуйте 3 листопада!!!", - написав актор у своєму Twitter. Як відомо, 3 листопада у США пройдуть президентські вибори.

"Це соромно, я можу лише змиритися з тим, що відбувається. У мене є класні фанати, які вирішили підтримали мене. Мені дуже приємно", - розповів сам Кріс через кілька днів.

Колега Еванса по фільму "Месники" Марк Руффало спробував підтримати актора і написав: "Бро, поки Трамп знаходиться при владі, ти не можеш зробити нічого такого, щоб зганьбитися. Бачиш, є і позитивна сторона".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ