Жерар Депардьє прийняв православ'я

chechnyatravel.com

Своїм духовним наставником французький актор назвав священика, якого російські ЗМІ називають "духівником Володимира Путіна"

Французький актор Жерар Депардьє охрестився і прийняв православ'я в російському соборі в Парижі. Про це повідомляє видання Valeurs.

Обряд хрещення відбувся в п'ятницю, 4 вересня, в соборі Святого Олександра Невського. На церемонію зібралося приблизно 30 людей – близьких друзів 71-річного актора.

Сам Депардьє розповів, що прийняв таке рішення, бо йому подобається православне богослужіння і за життя йому доводилося багато спілкуватися з православним духовенством.

Повідомляється також, що своїм духовним наставником французький актор назвав митрополита Львівського і Порховского Тихона (Шевкунова), якого російські ЗМІ називають "духівником Володимира Путіна".

Телеграм-канал Mash також зазначив, що того ж дня Депардьє став хрещеним батьком дівчинки.

До прийняття православ'я актор перебував у довгих духовних пошуках. У середині 1960-х Депардьє прийняв іслам через любов до творчості єгипетської співачки Умм Кульсум. Пізніше він переключився на буддизм. Що стосується католицизму, то артист із захопленням висловлювався про главу Римо-католицької церкви Бенедикта XVI, який в 2013 році несподівано зрікся Святого престолу.

Нагадаємо, у 2013 Жерару Депардьє дали громадянство Росії. Того ж року він отримав реєстрацію у Саранську, однак довго пожити там чомусь не наважився. Раніше актор неодноразово розповідав про свою любов до Росії і прихильність до Владіміра Путіна. Він навіть заявляв, що готовий померти за Росію. За його словами, Путін особисто зателефонував йому і покликав приїхати по російський паспорт.

У липні 2015 року СБУ на 5 років заборонила Жерару Депардьє в'їзд до України.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ