lifekiev.com

Депардьє заборонили в'їзд до України на 5 років - спікер СБУ

  Служба безпеки України прийняла рішення про заборону в'їзду на територію країни французькому акторові з російським громадянством Жерару Депардьє на 5 років.

  Про це сьогодні ввечері, 28 липня, повідомила спікер СБУ Олена Гітлянська, передає "Інтерфакс-Україна". "СБУ прийняла рішення про заборону в'їзду Депардьє строком на 5 років на підставі подання Міністерства культури", - сказала Гітлянська.

  За її словами, відповідні документи передані спецслужбою Державній прикордонній службі України для внесення до бази даних.

  Як повідомляв 5.ua, Жерар Депардьє готовий померти за Росію. Актор заявив, що він ніколи не поділяв французьких цінностей. 

  Нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко показав Депардьє свою резиденцію. Президент і актор "в неформальній обстановці поспілкувалися на теми підтримки сільського господарства в сучасному світі", а також обговорили "можливі перспективні проекти співробітництва Білорусі і Франції в галузі культури та мистецтва". Пізніше Лукашенко влаштував Депардьє майстер-клас із косовиці.

  Попередній матеріал
  Закон про місцеві вибори відправлено Президенту на підпис
  Наступний матеріал
  Необхідно спростити транспортування товарів у зону АТО і з неї – офіс бізнес-омбудсмена
  Теги:
  Loading...