Роберт Паттінсон в образі Бетмена

Найкрасивіший чоловік світу заразився коронавірусом

The Batman

Через хворобу актора довелося призупинити зйомки нового фільму

Англійський актор Роберт Паттінсон, якого було визнано найкрасивішим чоловіком у світі, заразився COVID-19. Про це повідомляє Vanity Fair.

Через хворобу актора довелося призупинити зйомки нового фільму про Бетмена, у якому Паттінсон мав виконати головну роль.

У компанії Warner Bros, яка займається виробництвом "Бетмена" вже підтвердили цю інформацію і зазначили, що Паттінсон перебуває на самоізоляції.

Новий фільм про героя в чорному плащі із міста Готем мав вийти восени 2021 року. Однак тепер зйомки доведеться призупинити на невизначений термін.

Напередодні про свій досвід боротьби із COVID-19 розповів ще одни відомий актор. Двейн "Скеля" Джонсон, який другий рік поспіль був визнаний найбільш високооплачуваним актором світу, запевнив, що коронавірусна хвороба була найжахливішою зі всіх, якими він коли-небудь хворів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ