Смартфон

Чому не варто писати своє ім'я та прізвище в мережі – фахівець

Depositphotos

Необачність може привести до плачевних наслідків

Шахраї часто користуються іменами та прізвищами користувачів, котрі вони знайшли в Інтернеті, щоб вимагати гроші, а також шантажувати користувачів. Саме тому варто уникати певних помилок, про що повідомляє ITsider.

Від похибок не застрахована будь-яка людина, що особливо стосується тих, хто користується Інтернетом, котрий поступово отримує про людей все більше інформації.

"Пристрасть до азартних ігор, зловживання алкоголем, зв'язок на стороні – що завгодно може стати приводом заплатити людям, в чиї руки потрапила ця інформація. І вам пощастить, якщо це буде одноразовий платіж, а не кабала на все життя", – розповів експерт.

В основному люди, які користуються соцмережами та іншими сервісами від свого імені, завжди мають справу з певною небезпекою. Наприклад, ви поїхали відпочивати і почали публікувати фотографії.

У цей час шахрай може спостерігати за вашим акаунтом і зрозуміти, що ваш немає вдома. Цілком можливо, що він скористається можливістю і спробує проникнути у ваш дім.

Хакер
Хакер
Фото: Shutterstock

Зовсім недивно, що деякі люди поступово відмовляються від використання справжнього імені в Інтернеті, або використовують менш небезпечні сервіси для спілкування з іншими.

Експерт звертає увагу на відомих і заможних людей, котрі не ведуть публічне життя. Це зустрічається досить рідко, проте такі люди справді є.

Наприклад, нещодавно Памела Андерсон заявила, що назавжди покидає соцмережі. Зараз це є певним трендом на Заході, але також є менш радикальні методі.

Для кращої захищеності ваших приватних даних є можливість користуватися месенджерами, які дають змогу не використовувати справжні дані.

Також можна просто повідомляти у соцмережах менше приватної інформації, щоб потенційний зловмисник мав не так багато можливостей скористатися вашими благами.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Google Chrome перестане підтримувати старі комп'ютери.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ