Google Chrome

Google Chrome перестане підтримувати старі комп'ютери

Shutterstock

Користувачів скоро почнуть попереджувати про зміни

В компанії Google вирішили більше не підтримувати браузером Chrome пристрої, які мають старі процесори. Про це повідомили в mspoweruser.

Відомо, що, починаючи з Chrome 89, браузер не буде мати підтримку процесорів x86, котрі не мають хоча б набір команд SSE3 (Supplemental Streaming SIMD Extensions 3).

Якщо точніше, Google Chrome не можна буде використовувати з процесорами епохи до Intel Core 2 Duo (наприклад, Intel Atom і Celeron M). Зазначимо, що більша частина процесорів, які випустили після 2005 року, мають підтримку SSE3.

У користувачів Chrome 87 і тих, хто має більш свіжі версії, скоро почнуть з'являтися попередження про те, що компанія припиняє підтримку.

У Chrome 89 установник більше не буде намагатися завантажити браузер на такі комп'ютери. Якщо будуть спроби запуску програмного забезпечення, то користувачі зіштовхнуться зі збоєм.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що недавнє оновлення для Windows 10 може провокувати збій у роботі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ