Маленький геній

Юний геній: 6-річний хлопчик став наймолодшим програмістом у світі – відео

прінт-скрін з відео

Архам навіть потрапив до Книги рекордів Гіннеса завдяки вмінню, яке опановують не всі дорослі

Шестирічний хлопчик з Індії Архам ом Талсанія визнаний Книгою рекордів Гіннеса наймолодшим програмістом у світі. Для цього юний геній мав скласти іспит мовою програмування Python. Про це пише Ani

Цікаво, що ця мова програмування зовсім не проста – на її вивчення доросла людина витрачає кілька років. Проте Архаму вдалося це зробити у шість років. 

За словами хлопчика, програмуванням його зацікавив батько. Вже у два роки він активно користувався планшетом, а за рік йому подарували його власні девайси з iOS та Windows. Пізніше батько, який також програмував на Python, розповів сину, як працювати з цією мовою. 

Наразі Архаму вже шість, і він має сертифікат від Microsoft щодо успішного складання тесту на знання мови програмування. Пізніше хлопчик почав писати невеликі ігри на Python, що стало приводом для того, аби він потрапив до Книги рекордів Гіннеса. 

Раніше підліток створив ядерний реактор в домашніх умовах. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ