Молодь

Недавнє оновлення для Windows 10 може провокувати збій у роботі – що треба зробити для захисту ПК

Depositphotos

У користувача може з'явитися "синій екран смерті"

В операційній системі Windows 10 з'явилися проблеми, яку обумовлені оновленнями за період січня-лютого 2021 року. Про це повідомили в Windows Latest.

Мова йде про пакети KB4598299 і KB4598301 для Windows 10 (20H2), Windows 10 (2004) і Windows 10 (1909). Деякі користувачі встановили вищезазначені оновлення і зіштовхнулися з проблемною роботою додатків, а також мова йде про "синій екран смерті" (BSOD).

Вони також розповіли, що через це оновлення стали гірше працювати Visual Studio, Windows Presentation Foundation та інші додатки.

В Microsoft вже прокоментували цю проблему і розповіли, що компанія намагається виправити цю ситуацію, але зараз невідомо, коли саме це відбудеться.

Якщо користувач має справу з вищезазначеними проблемами після того, як він встановив оновлення, то йому рекомендується їх видалення. Окрім цього, не варто їх знову завантажувати, поки розробники не зможуть вирішити ці проблеми.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як пришвидшити роботу Windows 10.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ