Microsoft

Microsoft випадково розкрила дату виходу нового Windows – подробиці

Depositphotos

Нова ОС може з'явитися вже цього літа

Журналісти знайшли інформацію щодо виходу нової версії Windows 10, котру очікують в червні цього року. Про це повідомляє Windows Latest.

Експерти знайшли описані терміни виходу нової ОС на сайті проєкту Chromium. У повідомленні Microsoft було сказано, що оновлення може вийти влітку.

Стверджується, що оновлення Windows 10 21H1 не буде характеризуватися серйозними нововведеннями. Завдяки ньому планують поліпшити роботу ОС і виправити помилки. 

Нова версія буде мати новий API (інтерфейс програмування додатків, Application Programming Interface), яким користуються розробники. Також програмісти Microsoft хочуть виправити небезпечну уразливість диспетчера ядра транзакцій Kernel Transaction Manager (KTM).

Котик на клавіатурі
Котик на клавіатурі
Фото: Фото із відкритих джерел

Будь-які нові основні функції не очікуються. Роботу над Windows 10 21H1 почнуть вже в цьому місяці, а бета-версія ОС може стати доступною для розробників в травні.

Якщо ви слідкуєте за випуском оновлень Windows, то ви могли помітити, що в основному велике оновлення ОС від Microsoft з'являється в кінці весни. Саме тому цілком можливо, що Windows 21H1 з'явиться вже в травні 2021 року.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Instagram тестує нову функцію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ