Смартфон

З любов'ю до книжок: 3 найкращих додатки для читання у будь-яку хвилину

Shutterstock

Сучасні технології рятують наше бажання читати будь-де та будь-коли

Книжкові спільноти розростаються все швидше й швидше. YouTube, Instagram, Facebook – усі вони гуртують довкола себе справжніх літературних фанів. 

"Дивогляд" зібрав ще три додатки, що допоможуть вам поринути у світ книжок та ще більше насолоджуватися різними атмосферами. 

Bookmate

Додаток містить 50 тисяч книжок для користування, а також дозволяє слідкувати за іншими читачами та їхніми добірками книг. Цим Bookmate трохи схожий на соціальну мережу, де можна зустріти популярних книжкових блогерів, які радять літературу та публікують найкращі цитати. 

Audibible

Бібліотека аудіокниг містить понад 500 тисяч аудіокниг, що можна безкоштовно прослухати у перший місяць користування. Додаток відомий своїм актуальним асортиментом книжок та зручним інтерфейсом. 

Goodreads

Goodreads – зручна платформа, що допомагає вам вести облік прочитаних книжок, а також планувати майбутні на кілька місяців. У цьому додатку нема книжок, однак є безліч відгуків на них з-поміж усього світу. Такий застосунок допоможе вам швидко обрати наступну історію та не витрачати час на нецікаві книжки. 

Читайте також: Топ-5 додатків, які перетворять фото на справжній шедевр – список. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ