VR замінить офісну роботу: Цукерберг розповів, яким буде майбутнє

ibc.org

Експерти опублікували відео з роботою у віртуальній реальності

На думку американського підприємця і засновника Facebook Марка Цукерберга, люди у майбутньому перестануть ходити в офіс для того, щоб працювати. Заміною останньому стануть VR- та AR-технологій. Про це повідомляє Independent.

Він вважає, у цього є певні переваги. Завдяки пандемії коронавірусу людство, як вважає бізнесмен, зрозуміло, що немає гострої потреби в "прив'язці" найманого працівника до офісного приміщення.

За допомогою віддаленої роботи, яка стане кращою завдяки VR, люди будуть економити час, сили і гроші для того, щоб добратися до робочого місця. Більш того, працівники підвищують в таких умовах продуктивність, а також людство зможе позитивно вплинути на екологію, оскільки  скоротить викиди вуглекислого газу.

Дистанційна робота
Дистанційна робота
Фото: 5 канал / Час. Підсумки тижня

Цукерберг стверджує, що близько половини працівників Facebook до 2030 року почнуть працювати у дистанційному режимі.

Ще в минулому році соцмережа зробила важливі кроки в напрямку того, щоб використовувати віртуальну реальність для роботи. Ендрю Босворт, який працює в Facebook, навесні 2020-го продемонстрував у соцмережі концепт "розумного офісу".

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік зустрівся з померлою дружиною завдяки VR-технологіям.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ