Смартфон

В 2021-му очікують дефіцит смартфонів – подробиці

Depositphotos

У Samsung вже прокоментували цю проблему з мобільними пристроями

Один із найбільших світових виробників чипсетів для Qualcomm попередив, що він не здатен задовольняти сучасний попит. Це є ознакою збільшення дефіциту напівпровідників, що може вплинути на ринок смартфонів, повідомляє ArsTechnica.

Аналогічна проблема була в секторі автомобільних чипів ще в минулому році, проте зараз ситуація погіршилася. Слідом за більшістю компаній, які виробляють чипсети, Qualcomm планує передати виробництво стороннім компаніям.

Зростання попиту на чипи для смартфонів призвело до того, що виробник не має потужностей для задоволення збільшеного попиту.

"Через брак поставок напівпровідників для автомобілів, що стало проблемою в усьому світі, перебій з поставками інших напівпровідникових деталей може вплинути на попит на мобільні пристрої", – розповів виконавчий віце-президент підрозділу мікросхем пам'яті Samsung Хан Цзіньмао.

Вирішення цієї проблеми швидкими темпами в Qualcomm не очікується, проте в галузевих звітах сказано, що в другій половині цього року ситуація нормалізується.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Samsung випустив смартфон, дешевший за $100.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ