Просто й ефективно: як пришвидшити роботу Windows 10

Операційна система Windows 10 в деяких випадках може почати працювати значно краще завдяки досить простим налаштуванням

Спрощення інтерфейсу

У симпатичного напівпрозорого "Пуск" може бути досить сильний вплив на те, як працює система. Якщо ви відключите прозорість, то внаслідок цього звільниться частина ресурсів, які допоможуть виконувати найбільш пріоритетні завдання.

Щоб зробити це треба виконати наступні дії: "Пуск" → "Параметри" → "Персоналізація" → "Кольори" і там перевести перемикач "Ефекти прозорості" в положення "Вимкнути".

Вимкнення візуальних ефектів

Продуктивність системи може страждати через вплив анімаційних ефектів, плавних прокруток і різних тіней. Добре, що для вимкнення всього цього не потрібно багато зусиль:

Знайдіть "Панель управління" (знаходиться завдяки пошуку) і потім натискайте: "Система і безпека" → "Система" → "Додаткові параметри системи" → "Параметри" на вкладці "Додатково". Тепер в розділі "Візуальні ефекти" потрібно відзначити "Забезпечити найкращу швидкодію".

Комп'ютер
Комп'ютер
Фото: Фото з відкритих джерел

Це дозволить прибрати галочки з ефектів, які вам не потрібні.

Чистка диска

Якщо ви видалите сміття з пам'яті ПК і почистите диск, то це може позитивно вплинути на функціонування вашого комп'ютера. Спеціалісти радять робити це постійно.

У цьому вам допоможуть сторонні програми (наприклад, CCleaner) або стандартна утиліта. Щоб запустити останню треба написати в пошуку ОС "Очищення диска" і обрати запропонований варіант, після чого залишиться лише помітити файли для видалення.

Налаштування антивірусу

Якщо ваш комп'ютер не має потужне залізо, то краще знизити рівень захисту вашого антивірусу. Наприклад, ним не має виконуватися систематична перевірка пам'яті ПК.

Молодь
Молодь
Фото: Depositphotos

Пошук потенційних загроз можна робити самостійно. Якщо ви встановили на комп'ютер два антивіруси, тоді варто хоча б відмовитися від одного з них.

Видалення непотрібного з автозавантаження

Коли ви бачите довге завантаження після включення ПК і навіть тоді, коли з'являється робочий стіл, ваш комп'ютер все ще "думає", тоді це може говорити про певні проблеми.

Вони можуть бути вирішені шляхом полегшення початкового запуску. Для цього оберіть "Параметри" → "Оновлення та безпека" → "Усунення неполадок".

Після цього треба перевірити будь-який розділ, де є помилки.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 3 найкращих додатки для читання у будь-яку хвилину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше