Сон Аль Пачіно та оплакування покійного: чим запам'ятався "Золотий глобус"

Проведення таких масштабних заходів, як церемонії з нагородами, під час пандемії пов'язано з багатьма проблемами.

Наприклад, у цьому році для проведення "Золотого глобуса" відмовилися від традиційної червоної доріжки, величезних мас журналістів та фотографів. Навіть ведучі, якими були акторка Тіна Фей і Емі Барнс, знаходилися в різних місцях – перша в Нью-Йорку, а друга в Лос-Анджелесі.

Режисерам вдалося змонтувати жінок для створення ілюзії, начебто ті одночасно присутні на одній сцені. Проблема в тому, що якість зв'язку була не найкращою, що безпосередньо вплинуло на саме відео.

В останній час додаток Zoom став дуже популярним, що підтверджує його використання для проведення церемонії. Однак, іноді при його використанні можуть бути проблеми.

Наприклад, коли оголосили про перемогу Даніела Калуйя в номінації "Краща чоловіча роль другого плану" за фільм "Іуда і чорний месія", чоловік почав свою промову, але спочатку не включив мікрофон.

Одним із найзворушливіших моментів "Золотого глобуса" стала перемога покійного актора Чедвіка Боузмана в номінації "Кращий актор в драматичному фільмі". Цю нагороду отримала його дружина, якій не вдалося втримати сльози.

Також запам'ятався легендарний голлівудський актор Аль Пачіно, якого номінували в категорії "Краща чоловіча роль в драматично телесеріалі" за роль в "Мисливцях". Судячи з усього, він втомився або нудьгував, а тому просто заснув.

Цікавий зовнішній вигляд мав актор Джейсон Судейкіс, який вирішив не голитися і одягнути домашню толстовку. Деякі кажуть, що його образ – втілення карантинного настрою.

Також у виборі неформального одягу його підтримав запрошений актор Хоакін Фенікс, який вручав нагороди. Він одягнув на класичну білу сорочку чорний спортивний блейзер.

Хоакін і раніше стверджував, що рідко купує нові речі, так як турбується екологічними проблеми. Наприклад, минулу церемонію "Оскар" він відвідав у смокінгу, який декілька разів носив до цього.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про найяскравіші образи Золотого глобуса-2021.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше