Леді Гага

Леді Газі повернули собак, яких викрали в результаті збройного нападу

Shutterstock

Артистка обіцяла за тварин $500 тис

Знаменита американська співачка Леді Гага отримала назад своїх домашніх улюбленців, яких викрали у її помічника. Про це повідомив департамент поліції Лос-Анджелеса (США) у своєму Twitter.

Зазначимо, що в четвер, 25 лютого, в Лос-Анджелесі напали на помічника співачки Раяна Фішера, котрий був на прогулянці з трьома французькими бульдогами Леді Гаги. Невідомі здійснили чотири постріли, викрали двох песиків та зникли на білій машині. Згодом чоловіка у важкому стані доставили до лікарів.

ЗМІ пишуть, що собаки в місцевій поліцейській дільниці з'явилися разом із якоюсь жінкою. Та, як стверджують поліцейські, не пов'язана з викрадачами.

"Обидві собаки Леді Гаги були передані в місцеву поліцейську дільницю і благополучно возз'єдналися з представниками Леді Гаги", – розповіли правоохоронці.

Є версія, що жінка просто знайшла собак неподалеку від місця викрадення. Від представників Леді Гаги стало відомо, що це саме її собаки, за повернення яких зірка обіцяла нагороду в розмірі $500 тис.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як пологи змінили Кеті Перрі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ