Російські дипломати на дрезині

Російські дипломати, повертаючись додому з КНДР, скористалися саморобною дрезиною

MID RF

Вони самостійно штовхали її по залізничних коліях

Російським дипломатам довелося вибиратися із КНДР на саморобній дрезині, бо звичайний транспорт не працює через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє Представництво МЗС Росії у Владивостоці на своїй сторінці у Twitter.

Росіянам вдалося дібратися до прикордонного району громадським транспортом, проте перетинати річку Туманна довелося на несамохідній дрезині по залізничному мосту. 

Візок, який було завантажено речами та трьома дітьми, більше ніж кілометр самостійно штовхав третій секретар посольства Владислав Сорокін. 

"Більше ніж кілометр довелося штовхати всю цю конструкцію по залізниці. Найбільш відповідальний відрізок – міст через річку Туманна.", – йдеться в повідомленні МЗС Росії.

Представники російського зовнішньополітичного відомства сприяли виїзду групи з території КНДР і зустріли їх на російській прикордонній станції Хасан. Після цього дипломатів і членів їх сімей посадили в автобус і доставили в аеропорт.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Росії заявили, що іноземні шпигуни прослуховують їх через праски.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ