Володимир Путін

В Росії зняли відео на підтримку Путіна за участю бюджетників, які думали, що знімаються в кліпі "Любе"

Shutterstock

"Думали, що ми за Сталінград, а виявилося, що ми за Путіна"

У Волгограді вчителі, лікарі та інші працівники бюджетної сфери взяли участь у зйомках відео, яке спрямоване на підтримку президента Росії Володимира Путіна.

Ці люди думали, що знімаються в кліпі для групи "Любе", про що повідомили російські ЗМІ.

За словами вчительки, вона та інші люди були впевнені, що беруть участь у патріотичному заході до Дня перемоги в Сталінградській битві. Згодом вони зрозуміли, що це не так.

"Думали, що ми за Сталінград, а виявилося, що ми за Путіна. Але нам про це навіть посоромилися сказати", – розповіла вона.

Жінка стверджує, що районне управління освіти попросило надати двох людей, щоб провести акцію. Організатори цього заходу стверджували, що буде відбуватися зйомка патріотичного кліпу групи "Любе".

Окрім цього, у "кліпі" знялися диспетчери швидкої допомоги, головний лікар і депутат Волгоградської міської думи Олег Яригін, а також студенти. Останні навіть "не підозрювали, для чого їх знімають в аудиторії", як розповіли в ректораті університету.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, як російська суддя залишила таємні послання в судових рішеннях.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ