Такий метод освіти негативно вплинув на одного студента
У студента виникли питання щодо онлайн-курсу з історії мистецтв, тому він вирішив дізнатися необхідну інформацію у професора Франсуа-Марка Ганьона, котрий проводив заняття. Виявилося, що той помер близько двох років тому, повідомляє The Verge.
Студент канадського університету Конкордія Аарон Ансуїні протягом 3 місяців проходив онлайн-курс з історії мистецтв. Як це інколи буває, після його закінчення він побажав краще зрозуміти деякі аспекти.
Для цього він почав шукати в мережі професора, який власне "був" на онлайн-лекціях. Завдяки пошукам він дізнався, що Ганьон помер ще в березні 2019 року.
Через рік після його смерті почався курс, який пройшов Ансуїні. Останній стверджує, що усвідомлення цього виявилося дивним і страшним.
"Коли я записувався на його лекції, мене не попередили про те, що вони будуть транслюватися посмертно", – розповів він.
Після цього студенту стало важко продовжувати навчання у цього лектора, а також він висловив невдоволення щодо таких методів освіти.
За словами юриста з інтелектуальної власності Джозефа Д'Анджело, університети мають право на використання записаних лекцій професорів після їхньої смерті.
Результати їх роботи – університетська інтелектуальна власність, що прописано у договорах між викладачами і освітніми закладами.
До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік уві сні проковтнув AirPods.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. А також заходьте на Дивогляд 5.UA!