Праска

У Росії заявили, що іноземні шпигуни прослуховують їх через праски

Shutterstock

Це офіційна заява чиновника

У радянські часи були популярні плакати із написом: "Ворог не спить! Пильнуй!" Для сучасної Росії це теж актуально, адже іноземні шпигуни невпинно намагаються вивідати її секрети, використовуючи для цього усі засоби. Навіть праски.

Принаймні так вважають у Міністерстві промисловості і торгівлі РФ. Директор департаменту радіоелектронної промисловості Василій Шпак заявив, що у Росії знайшли кілька прасок іноземного виробництва "з вбудованою прослушкою". Його слова передають російські ЗМІ.

"Є закладки. Пару прасок ми бачили з мікрофонами. Звичайна праска. З мікрофоном. Відповідно, щоб з цього мікрофона щось кудись кидати, потрібен якийсь [спосіб зв'язку]", - розповів чиновник.

Шпак підкреслив, що "закладки в електротехніці не вигадка".

Та не лише іноземні агенти загрожують російському добробуту. Одна родина із Таганрога скаржиться на привида, який роками їх тероризує і змушує пити пиво.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ