Алкоголізм

Російська родина скаржиться на привида, який змушує їх пити

glavred.info

Привиду вже навіть дали ім'я

Одна російська родина із Таганрога впевнена, що в їхньому будинку оселився привид. Про це пише УНІАН із посиланням на російські ЗМІ.

Аномальне явище спостерігається вже кілька років, назвали його Затан.

Мешканці будинку скаржаться, що їхній будинок регулярно затоплюється водою при закритих кранах. Вони постійно отримують записки із погрозами та вимогами. Затан нібито схиляє їх до алкоголізму, змушуючи пити пиво. А якщо накази не виконуються, в квартирі починають літати речі, а меблі перевертається. Ба більше, привид їх б’є – власник житла скаржиться на удари по тілу та синці.

Цікаво, що два роки тому російська поліція засвідчила аномальні явища в одному із приватних будинків у Томській області. Правоохоронці розповіли, що, коли вони прийшли в будинок, у сусідній спальній кімнаті впала шафа, потім з навісної полиці випали книжки, а з кімнати, в якій нікого не було, вилетіла палиця. Раціонального пояснення цим явищам знайти не змогли.

Хоча найчастіше те, що сприймають за паранормальне явище, зрештою знаходить просте пояснення. Наприклад, ще одна росіянка була впевнена, що її регулярно обкрадає привид. Однак поліція з’ясувала, що "привид" – це її колишній чоловік, який мав дублікат ключів і навідувався до квартири, коли господині не було вдома.

Раніше 5.UA розповідав про бельгійця, який вже 9 років відбивається від кур'єрів, які привозять йому піцу, яку він не замовляв, і вимагають заплатити за неї.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ