Меган Маркл

ЗМІ висміяли карикатурою Меган Маркл і Єлизавету II – як це пов'язано з Black Lives Matter

http://people.com

Журналісти зробили акцент на темі расизму

У французькому сатиричному журналі Charlie Hebdo створили карикатуру, яка присвячена скандальному інтерв'ю Меган Маркл та її чоловіка принца Гаррі. Її розмістили в Twitter.

Свіжий номер журналу проілюстровали картинкою, на якій королева Єлизавета II душить ногою герцогиню Сассекську. Заголовок акцентує увагу на питанні "Чому Меган втекла з Букінгемського палацу?".

"Тому що я не могла дихати", – дає відповідь намальована фігура герцогині.

Карикатура є явною відсилкою до смерті афроамериканця Джорджа Флойда, що спричинила серію протестів у США, відомих як Black Lives Matter ("Життя чорних важливе"). Покійний незадовго до смерті сказав: "Я не можу дихати", так як у той момент поліцейський використав задушливий прийом.

Зв'язок між Флойдом і Меган присутній в тому, що, за словами герцогині, королівська сім'я була занепокоєна тим, якого кольору шкіри буде майбутня дитина принца Гаррі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що принц Вільям першим із членів королівської родини відповів на звинувачення брата і Меган Маркл у расизмі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ