Меган Маркл

Меган Маркл зізналася, чому насправді не прилетіла до Британії

Shutterstock

І причина не лише у вагітності

У суботу, 17 квітня, має відбутися похорон принца Філіпа, який пішов з життя у п'ятницю, 9 квітня. Як зазначає The Daily Mail, через це кілька днів тому до Великої Британії повернувся принц Гаррі, однак без своєї дружини Меган Маркл.

Колишня акторка залишилася у США через свою другу вагітність. За словами її лікаря, переліт може стати небезпечним як для дитини, так і для матері.

Ще однією причиною такого рішення поділилося близьке оточення подружжя, яке стверджує, що Меган Маркл просто не хотіла опинитися в центрі уваги на церемонії прощання. Вона впевнена, що для Гаррі цей візит до Лондона є чудовою нагодою відновити свої стосунки з батьком та братом.

"Меган сказала, що саме в цей час сім'я повинна згуртуватися, забути про розбіжності й об'єднатися як єдине ціле. Вона сказала, що це те, чого хотів би принц Філіп, і що вона готова пробачити та рухатися вперед", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як і де відбудеться поховання принца Філіпа

ЖИТТЯ І СМЕРТЬ ПРИНЦА ФІЛІПА: ЩО ПРО ЦЕ ВІДОМО

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ