Довго, та чи щасливо: як принц Філіпп зраджував королеву Єлизавету упродовж половини століття

20 листопада королева Єлизавета II разом з її чоловіком принцом Філіппом святкують 73-тю річницю їхнього шлюбу.

Так, цифра звучить неймовірно, проте мало хто знає, що чоловік королеви не міг похизуватися вірністю та чистою репутацією в очах всієї Британії.

"Дивогляд" дізнався трохи більше, ніж те, що показують на офіційних сторінках королівства у соціальних мережах. І ця інформація вас точно здивує. 

Філіпп та Пет Кірквуд

Пет Кірквуд
Пет Кірквуд
Фото: Фото mirror.co.uk

Філіпп та Єлизавета уклали шлюб у 1947 році. Однак вже за рік, у 1948, чоловіка почали підозрювати у таємних зв'язках з акторкою Пет Кірквуд. Цікаво, що тоді королева була вагітна їхнім первістком – принцом Чарльзом. У ті часи Пет була однією з найдорожчих акторок Лондона, а кінокритик Кеннет Тайнен називав її ноги "восьмим дивом світу". 

Філіпп та Кірквуд познайомилися в одному з театрів Вест-Енду. Після виступу Пет чоловік вирішив завітати до неї у гримерку. Після розмови Пет та її друг запросили принца до ресторану Les Ambassadeurs, а потім на танці, де пара провела всю ніч. Після вечірки вони приїхали до друга Пет Берона. Прислуга згадувала тоді, що між Філіппом та Пет точно щось було. Водночас сама Кірквуд тоді спростовувала зв'язки з принцом.

Філіпп та Елен Корде 

Елен Корде
Елен Корде
Фото: відкриті джерела

Елен була подругою дитинства Філіппа, чиї батьки дали прихисток родині принца після втечі з Греції. Ходили чутки, що Філіпп був закоханий в Елен, проте його дядько Дікі відправив хлопчика в Дартмут, аби розлучити з коханою та одружити на королеві. За деякий час Елен заявила про весілля та розрив стосунків з Філіппом.

Відомо, що принца ця новина дуже засмутила, і пізніше він зізнався, що Елен розбила його серце. За 2 роки Корде розлучилася, а вже після цього народила двох дітей, не оголошуючи імені їхнього батька. Цікаво, що саме Філіпп став їхнім хрещеним батьком, через що почали ширитися чутки щодо його ймовірного батьківства.  

Філіпп та інші жінки (і не тільки)

Філіпп
Філіпп
Фото: відкриті джерела

Довкола зрад чоловіка королеви чутки ходять й досі. Наприклад, йому приписували романи з письменницею Дафною Дю Мор'є, акторкою Мерл Оберон, телеведучою Кейті Бойл та навіть з принцом Стівеном Уордом. 

За словами преси, принц Уорд влаштовував гучні вечірки, на яких Філіпп був офіціантом та продавав гостям напої та їжу. Особливістю цих заходів було те, що всі офіціанти в Уорда були голими та носили фартухи, які ледь-ледь прикривали інтимні місця. Філіппа там називали "Людиною у масці", а преса його прозвала після цього "Голим офіціантом". Однак досі жодних доказів на підтвердження цьому нема. 

Як писала біографістка Філіппа, зазвичай чоловіку подобалися гарні та значно молодші за нього жінки. 

Філіпп та шлюб за розрахунком 

Королева Єлизавета та Філіпп
Королева Єлизавета та Філіпп
Фото: відкриті джерела

У середині 1980-х років принц Філіпп зробив гучну заяву своєму біографу Безілу Бутройду, що він одружився з Єлизаветою не через високі почуття, а за розрахунком. Принцу набридла бідність та відсутність власної оселі. Водночас сама королева втрачала розум від привабливого та молодого принца. 

Вже за кілька років після шлюбу подружжя почало спати у різних кімнатах, а в парламенті відбулися секретні слухання, аби запобігти скандальному розлученню. Згідно з британським законодавством, архів королівської родини може бути розсекречено за 30 років, проте секретні служби королеви виділили з нього всього 27 окремих файлів, які можна оприлюднити лише за 100 років. 

Раніше стало відомо, що Королева Єлизавета зречеться престолу вже наступного року. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше