Перукар королеви Єлизавети розкрив секрет її зачіски під час самоізоляції

112.ua

Єлизавета ІІ має неперевершений вигляд за будь-яких обставин

Особистий перукар королеви Сполученого Королівства Єлизавети ІІ розповів, хто робить монархині зачіски під час режиму самоізоляції через поширення коронавірусу. Про це повідомляє The Sun.

За словами перукаря Яна Кармайкла, який доглядає за зачісками королеви вже 23 роки, Єлизавета ІІ може сама чудово впоратися зі своїм волоссям, якщо поруч немає фахівця. Зокрема, під час щорічної літньої відпустки в замку Балморал королеві вдається мати чудовий вигляд без сторонньої допомоги.

"Королева вже звикла самостійно займатися своїм волоссям. Вона миє його, сушить і формує укладку – і в неї добре виходить! Вона дуже досвідчена і точно знає, що потрібно робити", – розповів перукар.

Представники Віндзорського палацу, у свою чергу, розповіли, що "Ян захоплюється королевою і засмучується через те, що не може відвідувати її в ситуації, що склалася". Там також додають, що Єлизавета II – улюблена клієнтка перукаря, і зазвичай він приїжджає до неї щонайменше раз на тиждень.

Нагадаємо, 21 квітня королева Єлизавета ІІ відсвяткувала свій 94-й день народження. Однак через коронавірус Її Величність відмовилася від низки заходів, тож святкування було доволі скромним.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ