Королева Єлизавета ІІ

Королева Єлизавета зречеться престолу вже наступного року – біографи

Shutterstock

Єлизавета ІІ править довше, ніж будь-який інший монарх в історії

Королева Сполученого королівства Єлизавета ІІ готується зректися престолу у 2021 році. Про це заявили королівські біографи, пише The Canadian.

За даними дослідників монаршої особи, Єлизавета ІІ передасть трон, коли їй виповниться 95 років. Свій день народження королева відсвяткує 21 квітня.

"Я все ще твердо вірю, що коли королеві виповниться 95 років, вона піде у відставку", - заявив автор книг "Вільям і Кейт. Love Story" і "Діана: таємниця, яку ретельно охороняють" Роберт Джобсон.

Водночас королівський репортер Джек Ройстон вважає, що Єлизавета II не дуже хоче передавати трон синові, принцу Чарльзу, але буде змушена це зробити, "адже як вона зможе подивитися в очі своєму синові і сказати, що він все-таки ніколи не буде королем?".

Принцу Чарльзу зараз 70 років. Наступний у черзі престолонаслідування його старший син, 38-річний принц Вільям.

Нагадаємо, у 2016 році королева Єлизавета була визнана монархом з найдовшим терміном правління в історії. Вона зійшла на престол 6 лютого 1952 року після смерті свого батька, короля Георга VI.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ